Zastanawiasz się, czy w Twoim mieszkaniu sprawdzą się ścianki szklane? Wrocław wybiera stylowe szklenia

Zastanawiasz się, czy w Twoim mieszkaniu sprawdzą się ścianki szklane? Wrocław wybiera stylowe szklenia

Modne panele ze szkła to coraz chętniej wybierany dodatek, który sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i tych nieco bardziej klasycznych wnętrzach. Czym charakteryzują się ścianki szklane? Wrocław i jego mieszkańcy wybierają trwałe instalacje z wysokiej jakości tworzyw. Przeczytaj nasz artykuł i poznaj kluczowe zalety transparentnych tafli.

Ścianki szklane do kawalerki – sposób na efektowne powiększenie przestrzeni

Na stylowe panele ze szkła często decydują się osoby, które posiadają nowoczesne kawalerki i niewielkie mieszkania dwupokojowe. Chcąc wygospodarować dodatkową przestrzeń, np. sypialnię w wersji mini, warto zastanowić się nad ściankami, które pomogą Ci zyskać odrobinę prywatności.

Szklane instalacje to sprytny sposób na wydzielenie dodatkowych stref w mieszkaniu, zachowując jednocześnie jego przestronność. Ścianki idealnie wpasują się w modne wnętrza, skupione m.in. na surowym stylu industrialnym. Doskonałym dopełnieniem tafli będą także drewniane dodatki i duże kwiaty doniczkowe.

Z jakich tworzyw produkowane są ścianki szklane? Wrocław i okolice

Producent szkleń Prolinea oferuje nowoczesne instalacje, powstałe z wysokiej klasy szkła laminowanego VSG. Jak zapewnia dostawca, panel składa się zwykle z minimum dwóch tafli, które połączone są ze sobą przy użyciu specjalnej foli PVB. Co ważne, ścianki szklane pozostają całkowicie bezpieczne – w przypadku ewentualnego rozbicia konstrukcja pozostanie na miejscu lub rozpadnie się na fragmenty o niezaostrzonych krawędziach, redukując ryzyko zranienia do minimum.

Warto dodać, że ścianki szklane to doskonała ochrona przeciwwłamaniowa. Konstrukcja posiada dodatkowo właściwości dźwiękochłonne i promieniochronne.

Jak spersonalizować wygląd ścianek szklanych? Modne motywy i wzory tafli

Klienci chętnie decydują się na specjalnie zdobione szklenia. Wygląd paneli może zostać spersonalizowany – fachowcy umieszczają pomiędzy taflami wybrane motywy lub zdjęcia, dzięki czemu instalacja w pełni wpasuje się w aranżację całego wnętrza.

Co więcej, ścianki szklane mogą być produkowane w różnych kolorach. Specjaliści używają m.in. barwionych w masie tafli float lub paneli malowanych całopowierzchniowo.

Planujesz aranżację wnętrza i szukasz stylowych ścianek szklanych? Wrocław stawia na szklenia od firmy Prolinea

Balustrady, daszki, podłogi czy ścianki – firma Prolinea to doświadczony producent, oferujący modne instalacje ze szkła, tworzone z bezpiecznych materiałów najwyższej jakości. Co ważne, dostawca udostępnia także niezbędne dodatki, takie jak kompatybilne zestawy profili, zawiasów, uszczelek oraz zamków. Odwiedź stronę producenta prolinea.eu i skontaktuj się z doradcą, który kompleksowo udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Dodaj komentarz