Szklane ściany działowe. Jak wyposażyć nowoczesne wnętrza?

Szklane ściany działowe. Jak wyposażyć nowoczesne wnętrza?

Transparentne dodatki to efektowne wyposażenie nowoczesnych, loftowych wnętrz. Szklane tafle stanowią doskonały sposób na optyczne powiększenie pomieszczenia – doskonale uzupełnią one wszelakie mieszkania, lokale usługowe, a nawet biura. Zastanawiasz się, jakie dodatki nadadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego, industrialnego klimatu? Przeczytaj, czym wyróżniają się szklane ściany działowe.

Szklane ściany działowe. Szyk i funkcjonalność

Szklenia to doskonały dodatek do nowoczesnych domów. Tafle pozwalają wnikać światłu do pomieszczeń, dodając wnętrzu przestronności. Szklane ściany działowe znajdą również zastosowanie w mieszkaniach o mniejszym metrażu. Co ważne, szklenia wydzielą dodatkowe pokoje, nie blokując przepływu światła.

Warto również dodać, że producenci ścianek umożliwiają klientowi dowolną konfigurację produktu. Układ tafli jest w całości personalizowany. Co więcej, zamawiający może samodzielnie wybrać materiał, kolor i sposób wykończenia szkleń. To rozwiązanie sprawia, że ścianki doskonale dopełniają każdy styl wnętrza.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem szklanej ściany działowej? Producenci szkleń pytają klienta m.in. o preferowany podział i kształt tafli. Warto również dodać, że ścianki mogą zostać urozmaicone o drewniane lub metalowe elementy dekoracyjne.

Tafle dostępne są najczęściej w dwóch wersjach o różnej przepuszczalności światła. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się szklenia, które pokryte są specjalną folią, zmniejszającą przenikanie promieni słonecznych.

Szklane ściany działowe. Przesuwne warianty szkleń

Funkcjonalne szklenia doskonale sprawdzą się w biurach i lokalach usługowych. Przesuwne tafle podzielą salę konferencyjną, zachowując jednocześnie poczucie przestrzeni.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii cięcia laserem, producenci szkleń dopasowują projekt ścianek w całości do preferencji klienta. Szkło można dostosować pod indywidualne oczekiwania – zamawiający ma możliwość wyboru najdogodniejszego dla siebie wariantu tafli, od matowej przez drukowaną do transparentnej.

Warto również dodać, że szklane ściany działowe pozostają w zupełności bezpieczne. Hartowane wykończenia cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Co ważne, nawet w przypadku ewentualnego rozbicia tafli, odłamki szklenia nie będą stanowiły dla domowników większego zagrożenia.

W biurach i lokalach usługowych szklane ściany działowe warto uzupełnić o transparentne drzwi. Podwieszenia, skosy, rozwierane i przesuwane tafle – producenci szkleń oferują spersonalizowane projekty zabudowań na zamówienie.

Planujesz odświeżenie aranżacji wnętrza? Poznaj szklane ściany działowe od Icon Concept

Eleganckie szklenia to doskonały dodatek do nowatorskich wnętrz. Tafle sprawdzą się w mieszkaniach wykończonych m.in. w stylu industrialnym czy skandynawskim. Szukasz dodatków, które przykują uwagę Twoich gości? Odwiedź stronę internetową Icon Concept (icon-concept.pl), skontaktuj się z doradcą i poznaj spersonalizowaną ofertę szklanych ścian działowych do Twojego mieszkania.

Dodaj komentarz