Ranking żelazek – Jakie wybrać żelazko?

Ranking żelazek – Jakie wybrać żelazko?

Zastanawiasz się nad nowym żelazkiem, ale nie wiesz jakie wybrać? Które żelazko będzie dla Ciebie odpowiednie i najlepiej się sprawdzi? Jeśli chcesz dowiedzieć się, które żelazko jest najlepsze i jednocześnie najchętniej wybierane skorzystaj z Rankingu Żelazek porównywarki Okazje.info. W oparciu o niego przygotowaliśmy poniższą listę trzech topowych żelazek, najchętniej wybieranych przez klientów.

Miejsce pierwsze

Miejsce na podium zajmuje żelazko Bosch Sensixx’x DA50 EditionRosso TDA503011P. Żelazko posiada stopę ceramiczną Cera Glissee, która posiada trzy strefy rozmieszczenia kanałów parowych. Dzięki temu doskonale porusza się ono po każdym materiale. Moc urządzenia to aż 3000 W, co pozwoli skutecznie rozprasować nawet najbardziej oporny materiał. Żelazko posiada aż 5 stopni wytwarzania pary oraz płynną regulację temperatury. Dodatkowa opcja – możliwość pionowego uderzania pary pozwala na prasowanie nawet firan i zasłon. Bosch Sensixx’x DA50 EditionRosso TDA503011P posiada również blokadę kapania, system antywapienny, funkcję samoczyszczenia i regulację temperatury.

Miejsce drugie

Drugie miejsce w rankingu zajmuje żelazko Philips GC 4410. Posiada biało-niebieski, ciekawy kolor oraz moc 2400 W. Podobnie jak poprzednik jest to urządzenie parowe, a jego stopa to Steam Glide – wysoce odporna na zarysowania oraz bardzo łatwa w czyszczeniu. Żelazko posiada system ciągłego wytwarzania pary z możliwością regulacji. Zbiornik na wodę może pomieścić nawet do 350 ml płynu. Dodatkowo urządzenie posiada spryskiwacz, blokadę kapania, unikalną końcówkę stożka parowego Steam Tip, podwójny system antywapienny oraz Calc Clean.

Miejsce trzecie

Ostatnie miejsce w rankingu zajmuje żelazko Philips Azur Ionic GC 4870/02. Zaprojektowane zostało z myślą o docieraniu w trudne miejsca. Funkcja Ionic DeepSteam pozwala na rozprasowanie nawet bardzo pogniecionych materiałów. Konstrukcja urządzenia ułatwia prasowanie, a wygodna końcówka pozwala na dotarcie pary nawet do trudno dostępnych miejsc. Philips Azur Ionic GC 4870/02 posiada blokadę kapania, automatyczne wyłączanie, system antywapienny, silne uderzenie pary oraz możliwość prasowania w pionie.