Pompa do basenów

Pompa do basenów

Niezawodna pompa do basenów to produkt renomowanej firmy. Urządzenie to jest wykonane z wysokiej jakości materiałów, co stanowi gwarancję jego niezawodności i trwałości. Osoby preferujące aktywny wypoczynek w wodzie, często zastanawiają się, jaką pompę do basenu wybrać, aby idealnie spełniała ona swoje zadanie. Można zdecydować się na produkt wyposażony w silnik chłodzony powietrzem, z automatycznym systemem, zapobiegającym jego przegrzaniu. Może nim być pompa piaskowa do basenu, odporna na działanie chlorowanej lub silnie zasolonej wody. Posiada ona elementy tłoczone i wzmocnione specjalnie dobranym materiałem, co zapobiega ich zbyt szybkiemu uszkodzeniu. Pompa do basenów, która jest dostępna w naszym stałym asortymencie, posiada gwint z brązu i łożysko wykonane z teflonu, jak również węglową uszczelkę.

Pompa do basenów – dlaczego warto ją montować?

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się nowoczesne urządzenia, służące do oczyszczania wody. Oprócz takiego sprzętu, jak pompa filtrująca do basenu, można zdecydować się także na inne wysokiej jakości akcesoria. Należą do nich filtry do basenów. To doskonale zaprojektowane produkty, które są w stanie zagwarantować czterokrotnie szybsze filtrowanie całej wody w basenie, w ciągu jednej doby. Dobrze dobrany filtr piaskowy do basenu eliminuje uciążliwy problem zanieczyszczenia wody stojącej w niecce, co może doprowadzać w konsekwencji do namnażania się w niej chorobotwórczych mikroorganizmów. Warto pamiętać, że filtry do basenów zapobiegają także pojawianiu się nieestetycznego koloru wody, zniechęcającego do przebywania w tym miejscu.

Jakie funkcję spełnia chlor do basenu?

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się atestowane i certyfikowane wyroby. Jednym z nich jest chlor do basenu. Stanowi on środek dezynfekujący, przeznaczony do wody stojącej. Wraz z procesem filtracji, zapewnia on przyjemność i komfort korzystania z danego basenu, ponieważ woda jest dzięki niemu krystalicznie czysta. Nie posiada żadnego nieprzyjemnego zapachu, a na jej powierzchni nie pływają glony czy inne mikroorganizmy. Chlor do basenu z naszego stałego asortymentu może mieć postać granulek bądź pastylek. Wybór odpowiedniego wyrobu zależy od indywidualnych preferencji danej osoby. Chlor do basenu powinien być umieszczony w pływających w niecce bojkach bądź chloratorach półautomatycznych. Właściciele basenów powinni posiadać także różne wyposażenie do tego sprzętu w postaci pomp, filtrów, jak i preparatów chemicznych, niepowodujących degradacji środowiska. Mogą one zapobiegać zanieczyszczeniu wody stojącej w niecce.

Dodaj komentarz