Inwestycja Nowe Południe 2: przepiękne mieszkania w wysoce funkcjonalnym budynku

Inwestycja Nowe Południe 2: przepiękne mieszkania w wysoce funkcjonalnym budynku

Mokotów: dzielnica Warszawy z bujną zielenią, wyjątkowym klimatem i ogromnymi możliwościami. Kawiarnie, restauracje, galerie handlowe, kina, siłownie: tutaj jest wszystko. Na Mokotowie powstanie również inwestycja Nowe Południe 2. Czym jest, jaki będzie jej charakter, w którym miejscu Mokotowa powstanie i dlaczego warto zastanowić się nad kupnem mieszkania w tym nowo powstającym obiekcie? Odpowiedzi znajdują się w poniższym artykule!

Gdzie znajdować się będzie inwestycja Nowe Południe 2?

Inwestycja powstaje na ulicy Śródziemnomorskiej pod numerem 37. Jest to południowa część Stegien. Nowe Południe 2 będzie budynkiem wielokondygnacyjnym i wielorodzinnym usytuowanym w niezwykle dogodnej lokalizacji. Dzięki temu aleja Wilanowska oraz aleja Sikorskiego znajdują się blisko inwestycji i pozwalają na szybką podróż do centrum miasta tak samo, jak stacja Metro Wilanowska, za pomocą której mieszkańcy Nowego Południa 2 będą mogli dojechać w wiele miejsc stolicy.

Nowe Południe 2: jak będzie wyglądał budynek?

Nowe Południe 2 będzie wybudowane na terenie otwartego, lecz monitorowanego osiedla z całodobową ochroną. Mieszkania w liczbie 127 będą dostępne w wielu różnych powierzchniach. Powierzchnia mieszkania wahać się będzie od 30 do ponad 100 m kw. Ilość pokoju: od 1 do 4. Na wyższych kondygnacjach wybudowane zostaną mieszkania z dostępem do tarasu znajdującego się na dachu, natomiast niektóre z mieszkań na parterze będą wyposażone w ogródki. Każde mieszkanie oferuje balkon, loggię lub taras.

Dwie kondygnacje znajdujące się pod ziemią staną się miejscem na garaże z niezależnymi miejscami postojowymi, boksami rowerowymi czy przestrzenią dla komórek lokatorskich.

Czy warto?

Za kupnem mieszkania w inwestycji Nowe Południe 2 przemawia nie tylko atrakcyjna cena czy funkcjonalność całego budynku i każdego poszczególnego mieszkania. To również niezwykle estetycznie wyglądająca przestrzeń mieszkalna, która zdolna jest wzbudzić w każdym pozytywne doznania estetyczne. Piękne miejsce do życia. Czego chcieć więcej?

Dodaj komentarz