Eksperci księgowi portalu Znany Księgowy są do twojej dyspozycji. Zadzwoń do nas.

Eksperci księgowi portalu Znany Księgowy są do twojej dyspozycji. Zadzwoń do nas.

Wierzymy, że zapewniając bieżący dostęp do najważniejszych danych finansowych firmy wspieramy Państwa w podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych i budujemy pozytywną atmosferę. Zawsze proponujemy klientom zyskowne dla firmy, a jednocześnie bezpieczne postępowanie, które w przypadku kontroli nie będzie skutkować karami. Sposób współpracy dopasowujemy do potrzeb klientów. Jako firma profesjonalnie działająca na rynku usług doradczych mamy polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej od ryzyka zawodu, która zapewnia naszym klientom pewność i poczucie bezpieczeństwa. Poszukujesz sprawdzonych rozwiązań? Wypróbuj nasze biuro. Zyskaliśmy zaufanie przedsiębiorców pracując z zaangażowaniem aby rozwijać przedsięwzięcia naszych partnerów. Traktujemy biznes jak grę w którą kochamy grać. Rozegraj z nami kolejną efektową partię. Zapraszamy. Uwierz w swój przyszły sukces tak jak my w niego wierzymy. Wspólnie możemy osiągnąć wiele. Biznes to gra zespołowa. Zaproś naszą firmę do współpracy oraz współtworzenia wspólnych rozwiązań.

Sprawdź cennik usług księgowych

Wybierz tanie biuro rachunkowe w twoim mieście. Poznaj ceny i cennik usług księgowych z kilku biur rozliczeniowych z twojego miasta. Skontaktuj się Znany Księgowyhttps://znany-ksiegowy.pl.

Obręb naszych usług obejmuje: prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie książki przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego, prowadzenie sprawozdawczości, obsługę kadrowo-płacowa, a w głównej mierze: kompleksową obsługę spraw związanych z zatrudnieniem oraz wynagrodzeniem, sporządzanie obowiązującej sprawozdawczości, pomoc przy obsłudze kontroli Państwowej Inspekcji Pracy i ZUS, sporządzanie rocznych informacji o dochodach ( PIT-11, PIT-8B, PIT-40). W ramach oferowanej obsługi kadrowo-płacowej pomagamy Naszym klientom przy podejmowaniu decyzji kadrowo-płacowych od momentu zawarcia umowy o pracę do momentu zakończenia stosunku pracy. Jedynym Twoim obowiązkiem jest wybranie właściwej osoby do pracy – pozostałymi kwestiami zajmuje się dla Ciebie nasze biuro rozliczeniowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zapewniamy dojazd do klienta celem odbioru dokumentów. Wszystko przebiega komfortowo i szybko – po wcześniejszym ustaleniu daty oraz godziny przez naszą księgową. Jeżeli nam zaufacie postawicie na sumienność, pracowitość i staranność, a wasz biznes ruszy do przodu. Jeśli szukacie dobrze funkcjonującego biura to serdecznie Państwa zapraszamy. Pozyskaj u nas serwis o jakości porównywalnej do wewnętrznego działu księgowości, ale bez żadnych jego minusów. Dla nowo powstałych przedsiębiorstw, wiele benefitów, w tym pierwsze trzy miesiące za 1złoty netto/miesięcznie. Jesteśmy otwarci na negocjacje, więc skontaktuj się z Nami w celu indywidualnej wyceny stosownie do ilości dokumentów w miesiącu, liczby osób zatrudnionych, ilości transakcji WDT oraz WNT jak również potrzeb związanych z wyceną różnic kursowych.

Dodaj komentarz