Bliskie Piaseczno: inwestycja na lata

Bliskie Piaseczno: inwestycja na lata

Piaseczno jest miastem położonym niedaleko Warszawy, jednak nie jest tak pełne pędu i zgiełku jak miasto stołeczne. Z tego też względu okazuje się niezwykle trafną lokalizacją na inwestycję Bliskie Piaseczno, którą wykonuje belgijska firma deweloperska Ghelamco. Bliskie Piaseczno jest więc inwestycją niezwykle charakterystyczną, zachwycającą pod względem estetycznym nie tylko jako kompleks mieszkań, ale również w każdym pojedynczym mieszkaniu. Czym jest Bliskie Piaseczno? Czy jego umiejscowienie jest atrakcyjne? Jakie mieszkania oferuje?

Bliskie Piaseczno, inwestycja na lata: położenie

Osiedle Bliskie Piaseczno jest osiedlem mieszkaniowym, które odgrywa również rolę centrum wypoczynkowego czy usługowo-handlowego. Wokół kompleksu znajdują się dziedzińce pełne zieleni, w których mieszkańcy mogą wypoczywać i przyjemnie spędzać czas.

Samo osiedle znajduje się o pięć minut drogi samochodem od stacji PKP Piaseczno. Pociąg zabierze nas na warszawski Służewiec w dosłownie dwadzieścia minut, natomiast podróż autem do stolicy wyniesie około trzydziestu pięciu minut. Widać więc, że stolica jest na wyciągnięcie ręki tak samo, jako możliwości, które oferuje. Jednak w samym Piasecznie znajdziemy wszystko to, co nam potrzeba, a więc centrum handlowe, dobre szkoły i przedszkola czy mnogość terenów rekreacyjnych. Inwestycja, którą jest Bliskie Piaseczno, znajduje się w bardzo atrakcyjnym położeniu.

Bliskie Piaseczno: inwestycja i jej mieszkania

W osiedlu znajdziemy mieszkania, które mają powierzchnię od 36 m2 do 72 m2. Projekt każdego z mieszkania pozwala na bardzo wiele możliwości aranżacji wnętrz, a kuchnia w każdym z mieszkań znajduje się w takiej pozycji, by być widną przez cały dzień i dobrze doświetloną nocą.

Każde mieszkanie ma balkon, taras lub loggię, na których można cudownie spędzać wolny czas, zwłaszcza zaś wtedy, kiedy za oknem panują bezchmurne, ciepłe i pełne słońca dni. Mieszkańcy mają również dostęp do zielonych dziedzińców położonych przy samej inwestycji, a także do garażów, w których można bezpiecznie zostawić samochód, a które znajdują się w kompleksie.

Czy zatem Bliskie Piaseczno jest wyjątkową i atrakcyjną inwestycją, w której warto kupić mieszkanie? Odpowiedź jest oczywista: tak!

Dodaj komentarz